BONO’da Yaz!

16/06/2014

Güzel Marmaris, yazın parlak güneşi altında oldukça sıcak günler yaşamaya başladı bile. Eşsiz koyları, palmiye ve sığla ağaçlarının gölgesi, her an denize ulaşabilmenin keyfini bilenler tatil rotalarını Marmaris’e çevirdi, Marmaris sakinleri ise yazın tadını çıkarmaya devam ediyor.

Böylesine sıcak havalarda bol bol sıvı almanın önemini elbette herkes biliyor. Başta yaşam kaynağımız su olmak üzere pek çok seçenek sağlığımızı korumamıza yardım ediyor. Bütün bu seçeneklerin yanında oldukça lezzetli tarifleriyle BONO Good Times, sağlık ve damak tadına hitap eden özel kokteylleriyle yazı karşılıyor.

Günboyu tercih edebileceğiniz bir “Frozen”a ne dersiniz? Alkollü ve alkolsüz seçenekleriyle içinizi ferahlatacak Frozen, rengarenk ve enfes bir anı yaşamanızı sağlayacak. Özellikle ön plana çıkan Çilekli “Cinderella”, tüm konuklarımızın gözdesi.

Minik misafirlerimizin neşesi alkolsüz içecekler ise çeşit çeşit. Milkshake, Tropical Storm, Shirley Temple ya da Tutti Frutti. Hepsi çok sağlıklı, hepsi çok lezzetli! (Dondurmayı da unutmadık elbette, özel sunumlarıyla nefis tatlar için menümüzü inceleyiniz.)

Seçkin şaraplar, buz gibi biralar, bar ekibimizin yetenekli dokunuşlarıyla hazırlanan kokteyller, kahveden vazgeçemeyenlere buzlu kahveler… Hepsi özenle ve sevgiyle BONO Good Times misafirleri için hazırlanıyor.