Aktivite

Mekanımızda sporseverleri de tabi ki unutmadık. Caddeye bakan kısımda futbol severlere özel ekranlar ve ayrı bölmelerle seyir alanları oluşturduk. Akşam iş çıkışı rahatlamanızı ve DJ’mizle chillout müzik eşliğinde tüm stresinizden uzaklaşmanızı istedik. Hafta sonları ise değişik tazlarda müzik ve organizasyonlarla hoş vakit geçireceksiniz. Profesyonel personelimizle amacımız ve sloganımız İyi Vakit geçirmenizi sağlamak. Şimdiden hoşgeldiniz…

Yiyecek&İçecek

Dünya mutfağından seçme lezzetlerin kullanıldığı menümüzde Türkiye’de sadece İstanbul ve Bodrum’da bulabileceğiniz De Cecco marka makarna ve soslar mevcut. Tavsiye ettiğimiz lezzetlerden tavuk ve deniz mahsüllerinden yapılan İspanyol pilavı Paella, Quesadillas, Pencoles Crepes, Calamary Fresco ise şimdiden en çok sipariş tercih edilen yemeklerimiz. Özel sunumlarla hazırlanan gurme burgerlerimiz ise 120 ve 140 gramlık seçenekleriyle sizlere alışılmışın dışında bir hamburger deneyimi yaşatacak. Özel şarap ve içecek sunumlarımız kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak.

Dekorasyon

Özel oturma grupları ile tasarlanmış yemek ve içki bölümü genelde genç misafirlerimizin tercih ettiği bir bölüm. 300 yıllık özel işlenmiş ağaç masalar ve bistrolarla hoş bir hava yarattık. Kapalı bölümü kocaman bir açık mutfakla değerlendirdik ve abartıdan uzak objelerle mekanı zenginleştirdik. Mekanımızda kullanılan detaylar ile misafirlerimizin kendilerini evlerindeki kadar rahat hissedebilecekleri ve iyi zaman geçirecekleri bir ortam sunmaya çalıştık.

Mekan

“Bono Good Times” olarak Marmaris Siteler’de güzel bir enerjiyle Temmuz 2012’de sizlerle buluştuk. İkinci şubemiz marinanın en güzel noktalarından birinde, 2014 yılında Bono Good Times bünyesine katıldı. Her iki mekanımızın tasarımında alışılmışın dışında gri ve mavi tonlar hakim. Dört ayrı bölümden oluşan Beach şubemizin her bölümünde farklı keyif ve lezzetler sizi bekliyor. Bono’nun sahili özel bir bölme ile diğer sahillerden ayrılmış dururumda olup güneşi ve rüzgarı özgür bırakan gölgelikleri ve hijyenik kumaştan özel olarak üretilmiş alüminyum şezlongları ideal bir deniz keyfi yaşamanız için tasarladık. Marina şubemiz ise aynı konsept ve enerjiyle markamızın ruhunu yansıtmak üzere tasarlandı.