Tripadvisor Mükemmelik Sertifikası 2014

24/07/2014

BONO Good Times’ın 2014 Tripadvisor Mükemmelik Sertifikasına layık görüldüğünü biliyor muydunuz?

Önce bizi gururlandıran ödülümüz ve Tripadvisor hakkında sizleri kısaca bilgilendirelim;

TripAdvisor®, gezginlerin mükemmel seyahati planlayıp gerçekleştirmelerine olanak tanıyan, dünyanın en büyük seyahat sitesidir. TripAdvisor, gerçek gezginlerin güvenilir tavsiyelerini, çok çeşitli seyahat seçeneklerini ve seyahat planlama özelliklerini, benzersiz rezervasyon araçlarının bağlantılarıyla birlikte sağlamaktadır.

Konuk ağırlamada mükemmel hizmeti onurlandıran bu ödül yalnızca, TripAdvisor’da her zaman ayırt edici gezgin yorumları alan kuruluşlara verilmekte ve küresel ölçekte bunu başaran işletmeleri kapsamaktadır. Mükemmellik Sertifikası alan kuruluşlar, tüm dünyadan seçilmekte olup web sitesinde listelenen işletmeler arasında üst seviyede yer almaktadır.

Mükemmellik Sertifikası’nı kazananlar seçilirken, TripAdvisor ödül alacakları belirlemek için yorumlardaki puanları dikkate alan özel bir algoritma kullanmaktadır. İşletmeler, TripAdvisor yıldız derecelendirmesinde beş üstünden en az dört yıldız almalı, hacimleri düşmemeli, yorumlar yeni olmalı ve işletmenin sitedeki yetkinlik ve popülerlik sıralaması düşmemelidir.

TripAdvisor 2014 Mükemmellik Sertifikası’nı kazanmak tüm BONO Good Times ekibi için gerçek bir gurur kaynağıdır. Müşteri yorumlarına dayalı TripAdvisor Mükemmellik Sertifikası ödülü, işletmemize ve sürekli mükemmellik hedefimize yönelik önemli bir güven oyudur.

Biz de vakit ayırarak TripAdvisor’da yorum yazan tüm konuklarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz!